דבר המנהלת

תלמידים, הורים וצוות יקר.

שנת לימודים חדשה בפתח וההתרגשות גדולה עבור כולנו ובמיוחד עבור ילדי כיתה א׳ הנרגשים שעושים את צעדיהם הראשונים בבית הספר בכור לוי.
אני מקווה שחוויתם חוויות נעימות ומעניינות במהלך החופשה שהספקתם לנוח, להיפגש עם חברים ובני משפחה וחזרתם אלינו רעננים וסקרניים.\

בזמן שאתם הייתם בחופשה פגשתי את כל צוות המורים והעובדים. ואני שמחה לספר לכם שפגשתי צוות מורים מגויס שמוכן לתרום מזמנו ומרצו ולעשות כל שיידרש כדי שתרגישו טוב בבית הספר, תלמדו ותצליחו.  במהלך החופשה המורים הגיעו לבית הספר פעמים רבות כדי להיערך לקראת השנה החדשה. ביחד חשבנו על תכניות שחשוב לנו לקדם כדי שחווית הלמידה תהיה משמעותית מעניינת ומסקרנת עבורכם. חלק מהתכניות יתמקדו בקידום הישגים לימודיים וחלק מהתכניות בקידום האווירה הלימודית בשיעורים. ביחד כצוות החלטנו גם על ערכים מובילים שלפיהם כולנו ננהג והם :  כבוד, אמון שותפות ומצוינות.

אני מאמינה בכם תלמידים שתדעו לנהוג בדרך ארץ ולכבד את צוות ביה"ס, את חבריכם לכיתה ואת שאר תלמידי ביה"ס. חשוב לנו שכל אחד מכם יחוש מוגן ושייך תוך הכרה בערך עצמו ובערך האחר. לפיכך, נקפיד כולנו, לנהוג  בכבוד ובסובלנות אחד כלפי השני.

בנימה אישית חשוב לי לומר שאני מגיעה לתפקיד עם המון שמחה, מחויבות, התרגשות וציפייה לקראת השנה החדשה.

אני מברכת ומאחלת לילדי כיתות א' ולתלמידים החדשים שהצטרפו לבית ספרנו מעבר קל והסתגלות מהירה. למורים החדשים המצטרפים למשפחת בכור לוי שאו הצלחה רבה בתפקידכם החדש. לצוות הוותיק של בית הספר אני מאחלת המשך עשייה פוריה ומוצלחת.

לתלמידי כיתות ו׳ שאו בהצלחה רבה את תפקידכם כבוגרים של בית ספר בכור לוי ושמשו דוגמה ראויה לתלמידים הצעירים אשר עיניהם נשואות אליכם.

להורים ולכל קהילת בית הספר אני מאחלת שנדע להיות שותפים זה לזה, שנדע לתמוך ולסייע זה לזה, שנרבה באכפתיות וטוב לב אשר יגדירו את ימינו, שניתן מתוך שמחה, שנתבונן בסובבים אותנו ברגישות, בתבונה, בכבוד ובאמון שנדע לדרוש במינונים המתאימים, שנכבד את הייחודיות של כל אחד, שנהיה קשובים לצרכי האחר, שתהיינה לנו סיבות רבות להיות גאים ומסופקים במעשינו.

אני רוצה להודות ליו"ר וועד ההורים הגב' שרי גלזר, למר אלי ברוך ולגדעון בירי אב הבית על הסיוע במהלך החופשה בנושא שיפוצי הקיץ.

תודה מיוחדת אני מבקשת להקדיש לסגניות בית הספר הנפלאות לרונית בוזגלו ופזית שמואל על המסירות, האחריות והעבודה ללא לאות מתוך תחושת שליחות ואכפתיות שאין כמוה.

שנה טובה מלאה בעשייה משמעותית.

עינב בעהם – מנהלת בית הספר